a

Facebook

Twitter

طراحی توسط بهرنگ محبوبی.
همه حقوق محفوظ است.

09:00 - 20:00

ساعات کار ما شنبه- جمعه

09190380292

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

فیسبوک

توئیتر

جستجو
منو
 

سوالات متداول

خصوصیات حقوق خصوصی بین المللی.

سوالات متداول

سوالاتی که کاربران ارجمند طی این سه سال از ما پرسیده اند مشاوره های حقوقی رایگان ما به جهت ارشاد و رهنمود حقوقی هست و قابل طرح در هیچ یک از محاکم نیست.

اگر میخواهید به ارزیابی صحیحی از پرونده دست پیدا کنید میبایست از کارشناسان ما وقت مشاوره بگیرید.

این تضمین رو میدیم که پرونده ی شما با دقت مطالعه بشه و بهترین راهکار قانونی جلوی پای شما قرار میدهیم.
آیا وکلای شما فقط در بروجرد وکالت میکنند؟
بهرنگ محبوبی

خیر ،ما در اکثر کلان شهر های ایران از جمله: تهران ،اصفهان ،تبریز ،کردستان ،کرمانشاه،همدان وکیل گزینش شده ی پایه یکم دادگستری داریم

هزینه ی مشاوره حقوقی چه قدر هست؟
بهرنگ محبوبی

هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی از با ارسال مدارک با کارشناسان حقوق بدون پروانه وکالت هر ۱۵ دقیقه ۲۵۰۰۰ تومان و هزینه مشاوره حقوقی با وکلای پایه یکم دادگستری هر ۱۵ دقیقه بین ۶۵ تا ۱۰۰ هزار تومان میباشد.هزینه ی پرونده خوانی توسط وکلای دادگستری از ۲۰۰ هزار تومان تا ۵۰۰ هزار تومان خواهد بود.

آیا میشه بدون وکیل طلاق بگیرم؟
بهرنگ محبوبی

میشه گفت برای طلاق توافقی میشه وکیل نگرفت و با شرایط خاصی به راحتی این مهم قابل انجام هست ولی در طلاق های از جانب زوجه چون حق طلاق با زوج هست به نظرم بهتر این هست که وکیل بگیرید. طلاق از جانب زوجه شرایطی داره که مهمترین اون عسر و حرج هست از مصادیق عسر و حرج به عدم پرداخت نفقه یا ضرب و جرح عمدی که منتهی به حکم دیه شده باشه میشه اشاره کرد که هر کدوم از اینها نیاز به بررسی داره کارشناسان ما در واحد مشاوره حقوقی موسسه برای راهنمایی به شما آماده اند.

Read More
پرداخت هزینه ی خدمات مشاوره و وکالت به چه نحو هست میشه آخر کار پرداخت کنیم؟
بهرنگ محبوبی

پرداخت مبلغ قرارداد وکالت با وکلا به صورت توافقی هست و چیزی که تا الان مرسوم بوده این هست که مبلغ ۳۰ درصد مبلغ در ابتدا ۳۰ درصد بعدی با صدور حکم بدوی و الباقی با قطعی شدن حکم دریافت میشه. در بعضی از پرونده ها شرایط ممکنه تغییر کنه جهت اطلاعات بیشتر میتونید با شماره تماس موسسه تماس بگیرید تا همکارانم راهنمایی کنند.

به شرط نتیجه کار میکنید؟
بهرنگ محبوبی

کار کردن بعضی موسسات به شرط نتیجه یا حتی دریافت حق الوکاله در پایان کار تخلف هست و هیچ یک از موسسات و وکلا حق ندارند قول نتیجه به موکل بدهند. وکلا وسیله اند تا با امکانات موجود و دانسته های علمی و تخصصی مرحله به مرحله به بهترین نتیجه برسند. ما قول نتیجه نمیدهیم ولی این تضمین را میدهیم که با بهره گیری از متخصصین متعهد و نخبه بهترین نتیجه را بگیریم. باید بدانید در پرونده های حقوقی و کیفری تصمیم گیرنده قاضی محترم است و وکلا هیج نقشی نمیتوانند در تحت تاثیر قرار دادن قاضی داشته باشند.هرچه دلم خواست نه آن میشود هرچه خدا خواست همان میشود.

آدرس پیجتون در اینستاگرام چی هست؟
بهرنگ محبوبی

آدرس های اینترنتی در شبکه های اجتماعی مجاز به آدرس اینستاگرام chatrehdoorandishan.ir و behrang.mahboobi_ میباشد. و در هیچ یک از شبکه های اجتماعی دیگر فعالیتی نداریم.

خدمات شما شامل چه موضوعاتی میشه؟
بهرنگ محبوبی

خدمات ما شامل: مشاوره حقوقی توسط کارشناس حقوق ،مشاوره حقوقی توسط وکیل پایه یکم دادگستری ،قبول پرونده های حقوقی،کیفری،خانواده توسط وکلای پایه یکم دادگستری طرف قرارداد با موسسه، تنظیم انواع اوراق قضایی ،اظهارنامه ،دادخواست،تنظیم لوایح حقوقی و کیفری ،تنظیم قرارداد های خصوصی توسط کارشناسان و...

آدرس دفترتون کجاست؟
بهرنگ محبوبی

در حال حاضر با توجه به شرایط کرونا امکان مشاوره حضوری مقدور نیست در صورت وجود شرایط ضروری در دفاتر وکلای موسسه در خدمتتون خواهیم بود.

مراحل طلاق توافقی چیه؟
بهرنگ محبوبی

اولین مرحله ای که باید طی بشه باید طلاق در دفاتر خدمات قضایی بهمراه اوراق و مدارک لازم مورد نیاز به ثبت برسه ،کلیه حق و حقوق مالی مثل :مهریه ،نفقه و سایر حقوق مالی باید تعیین تکلیف بشه سایر مراحل مثل طلاق عادی هست پس از اون دو نفر از بستگان به عنوان داور تعیین میشن که وظیفه مذاکره و تلاش به صلح و سازش دارن در صورتی که موفق نشدن گواهی عدم امکان سازش با اعتبار ۳ ماهه برای زوجین سایر میشه بهتر هست از وکیل مجرب کمک بگیرید.

حضانت کودک تا چند سالگی هست؟
بهرنگ محبوبی

حضانت بچه طبق قانون تا سن ۷ سالگی با مادرش هست پس از رسیدن سن کودک به سن بلوغ این خود کودک هست که انتخاب میکنه میخواد با پدرش زندگی کنه یا با مادرش

تلاش به صلح و سازش میان زوجینی که نوشتین یعنی چی؟
بهرنگ محبوبی

داوری و میانجیگری و تلاش به صلح و سازش از خدماتی است که توسط کارشناسان ما ارائه میشه بعضی اوقات اختلافات انقدر ساده است که میشه با گفتمان و ارجاع اون به مشاورین روانشناس اون هارو حل و فصل کرد که کیس های متعددی داشتیم و بسیار تلاش کردیم که اختلافات کم کنیم که به حمد خداوند تاثیر گذار بودیم و موضوعات حل و فصل شد ولی بعضی موارد هم متاسفانه حرمت ها از بین رفته و کاری نمیشه از پیش برد و متاسفانه منجر به طلاق هم میشه.

هزینه ی طلاق از جانب زوجه چه قدر هست؟
بهرنگ محبوبی

از اونجایی که حق طلاق در قانون برای زوج تعیین شده و شرایط گرفتن حکم طلاق از سمت زوجه بسیار سخت هست و وکلای محترم مدت زمانی زیادی باید صرف این موضوع داشته باشند تا بتونن شرایطی رو مهیا کنند تا زوج راضی به طلاق بشود یا بتوان با اقناع وجدان قضایی از طریق شرایط موجود در عقد نامه حکم طلاق گرفت مبلغ حق الوکاله کاملا توافقی محسوب میشود و وکلای محترم تعیین کننده خواهند بود.

هزینه نگارش دادخواست چه قدر هست؟
بهرنگ محبوبی

هزینه ی نگارش اوراق حقوقی مثل : اظهارنامه ۱۰۰۰۰ تومان ،دادخواست حقوقی غیر مالی ۱۵۰۰۰ تومان دادخواست حقوقی مالی ۲۵۰۰۰ تومان تنظیم اوراق بدون مشاوره بوده و صرفا هزینه ی درج شده بابت تنظیم این برگه ها خواهد بود. و برای مشاوره حقوقی میبایست هزینه ی جداگانه واریز گردد.پیشنهاد میکنیم برای جلوگیری از ضرر زیاد مادی و معنوی پیش از تنظیم اوراق قضایی با کارشناسان ما مشورت کنید.

آیا میشه هزینه ی حق الوکاله و مشاوره رو قسطی پرداخت کنیم؟
بهرنگ محبوبی

بله با شرایطی خاص میشه هزینه حق الوکاله ،هزینه ی اوراق قضایی و لوایح رو به صورت قسطی پرداخت کرد جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس موسسه تماس حاصل فرمایید.